PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 269
ocen
6,8 10 1 239269
5,7 30
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Który jest dla was bardziej pociągający ? Thor czy Loki?.Odpowiadajcie krótko.

Ja wybieram Lokiego ;)

ocenił(a) film na 7

od początku Loki:)

użytkownik usunięty

Thor :)

LOL

użytkownik usunięty
kyakq

Ha! I vice versa ;)

Oczywiście, że Loki. Uwielbiam Toma Hiddlestona, to pewnie dlatego...

Pozostaje nam czekać na "Avengers"!:)

ocenił(a) film na 7

szczerze mówiąc żaden z nich....

ocenił(a) film na 10

o wiele thor!!!!!!! ja szczerze bardzo lubię tego aktora który grał thora!!!! a niewiem jak wam sie moze podobać loki :o
czekam na avengers i na królewnę śnieżke i łowcę
chris hemsworth będzie grał łowce!!!! ta ciekawostka jest dla fanów thora i chrisa

alicecullentwilight

zaden mi sie nie podoba ale jakbym miala wybierac to napewno T H O R

ocenił(a) film na 8

Oczywiście, że Thor ^^

ocenił(a) film na 7

Thor , ale w realu to Loki (Tom Hiddleston ) ! , Oczywiście gdybym miała wybierać między : Capitanem , Sokolim Okiem , Thorem , Lokim czy Iron Manem bez wahania wybrałabym Tonego (RDJr) !!! <3333

użytkownik usunięty
ewa0206

Oczywiście ja też wybrałabym STARKA.

ocenił(a) film na 7
ewa0206

I potem się dziwić że ludzie tak śmieją się z inteligencji gimnazjalistek. Sadząc po wypowiedziach w tym temacie, ci ludzie niestety mają racje.

ocenił(a) film na 7
BlakJoint

słucham ?

ocenił(a) film na 10

nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo oglądam filmy nie dla facetów

ocenił(a) film na 7

Jestem psychofanką Toma Hiddlestona właśnie przez Thora, więc oczywistą odpowiedzią jest, że Loki :3

Ktoska_xD

Ktoska jak również bardzo go lubię ;)) a co do pytania w temacie to bez dwóch zdań THOR!!!

Nadia2

EHHH..,za szybko napisałam - Bardzo lubię Chris'a Hemsworth'a:)! i uważam że nie ma co porównywać go do Lokiego... lepiejnie będę go pisywała ;)

Chris Hemsworth CZYLI Thor! raz jeszcze

użytkownik usunięty
Nadia2

Chrisa też bardzo lubię, zwłaszcza za jego śmiech ;)Jak się śmieję to robi mi się cieplej na sercu....;)

użytkownik usunięty
Nadia2

Muszę wam się do czegoś przyznać: też jestem psychofanką Toma Hiddlestona ;)

Ktoska_xD

U mnie tak samo. Loki jest bogiem.

ocenił(a) film na 10
JustDepp

zdecydowanie Thor. ;)

xrosemarie

xrosemarie - taaak :)) thor!
przepraszam za błędy , komputer mi siada od dłuższego czasu:(

ocenił(a) film na 7
Nadia2

Loki Loki Loki! xD Tom ma idealne rysy twarzy B)

Ktoska_xD

i zajebisty uśmiech

ocenił(a) film na 7
Myersowa

Tom to ideał chodzący po ziemi. Nie oszukujmy się xD

Ktoska_xD

Ale mimo wszystko najbardziej odpowiada mi jako Loki ;) BRAŁABYM.

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

Kobiety dziś wolą gości wyglądających jak pipki i fajtłapy życiowe. Świat schodzi na psy ;P
Jak on ma idealne rysy to ja jestem brad pitt ....
Jak bym był kobietą to tylko Thor

ocenił(a) film na 7
lia_7

Wybacz, ale akurat Brad Pitt ideałem urody dla mnie nie jest xD No i jeśli ktoś wygląda jak "pipika i fajtłapa życiowa", bo nie jest mięśniakiem to faktycznie świat schodzi na psy.

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

Dokładnie ;)
Niedługo to kobiety będą mieć więcej cech męskich, więcej androgenów i będą dominować w związkach, wybierać sobie tych ładniejszych, o delikatniejszych rysach twarzy niż swoje "mężczyzn" (celowo w cudzysłowiu).
A "mężczyźni" będą zakładać spódnice i rajstopy. Różowe ciuchy już noszą :P więc kto wie.
Brad Pitt aż takim mięśniakiem to nie jest :)

ocenił(a) film na 7
lia_7

Ale jest mięśniakopodobny, w każdym razie nie, dzięki :D
Kobieta może mieć więcej cech męskich ( o jakich dokładnie tu mówimy nie za bardzo się orientuje no ale) co nie znaczy, że przestaje być kobietą, która dba o siebie i pielęgnuję swoją kobiecość. No i pytanie. Czyli ktoś wygląda jak "pipka i fajtłapa życiowa", bo ma delikatne rysy twarzy? Każda kobieta ma indywidualny gust i może faktycznie jeśli ma mocny charakter wybiera podświadomie mężczyzn wyglądających na słabszych, co nie znaczy, że jest tak zawsze. Mi osobiście mięśniakopodobne stwory raczej odrzucają, bo wg. mnie panuje raczej stereotyp, że mięśniak to idiota, ale jeśli jest inteligentny i oczytany to jestem w stanie to przeżyć.
Takich ludzi nazywamy transwestytami to już istnieje :)

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

Pełna zgoda ze wszystkim.
Hmm jednak gdy odwrócimy sytuację, to gdy mężczyzna wybiera kobietę o męskich rysach twarzy no to wtedy już jest z nim coś nie tak? Jest uważany za geja, albo ma zły gust. Kobieta ma każda inny indywidualny gust, więc co będzie jak facet zacznie dobierać sobie silniejsze kobiety od niego o męskich rysach twarzy? Hmm jednym słowem wszystko do góry nogami. Niedługo kobiety będą pakować na siłowni, pracować w kopalniach a mężczyźni gotować im obiady i niańczyć dzieci. Nie zrozum mnie źle, ale jakoś tęsknię za czasami kiedy mężczyzna był mężczyzną a kobieta kobietą, jeśli wiesz co mam na myśli i nie chodzi tu tylko o mięśnie. Dzisiaj już niestety tak nie jest. Zapytasz co w tym złego, a ja nie będę potrafił Ci odpowiedzieć, ale mimo wszystko preferuję kobiety o delikatnych rysach twarzy, które zachowują się jak kobiety, są wrażliwe i ciepłe. Jeśli kobietę interesują mężczyźni słabsi od niej no to o zgrozo, quo vadis ewolucjo.

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

No właśnie stereotyp. I zasugerujesz też, że jak facet ma delikatne rysy twarzy nie musi być wcale słaby. Ja mam przestać wierzyć w stereotypy, ale Ty sama trwasz w tej wierze, bo ktoś ma mięśnie więc pewnie jest idiotą, a nawet jak nie jest to z góry trzeba założyć, że mięśnie to złooo. I tak dalej blabla. Ja też mogę powiedzieć, że jak kobieta ma duże cycki to jest pusta i głupia. Idąc dalej tym tropem - nie lubię cycków. Czy to nie oszukiwanie samego siebie?

ocenił(a) film na 7
lia_7

. I czy ja każę ci przestać wierzyć w stereotypy? Może tak to odbierasz. Wybacz, ale chyba mam jakiś problem z głową, bo jakoś nie umiem sobie poukładać twojego postu. Owszem potwierdziłam, że istnieje taki stereotyp, ale powiedziałam też, że nie przepadam za takim wyglądem. Po prostu. Od stereotypów trudno się uwolnić, przyznaję.
Och, no i znowu to zrobiłeś. Pragnę zauważyć, że kobiety już pakują na siłowniach, a faceci gotują i niańczą dzieci. Jeśli ktoś chce to czemu nie? Czyli Makłowicz nie pasuje do wyobrażenia Mężczyzny, bo lubi gotować?
Każdy facet ma indywidualny gust. Nigdy temu nie zaprzeczałam. Ale chciałabym się dowiedzieć, do kiedy "mężczyzna był mężczyzną a kobieta kobietą". Co przez to rozumiesz? Bo niezbyt wiem co masz na myśli.

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

Nie. Kobiety nie pakują na siłowniach. Zajmują się fitnessem, z tym że w Polsce jest dopiero popularne to teraz. W stanach jest od czasów Arnolda Schwarzeneggera. Miałem na myśli co innego mówiąc pakują niż uprawianie fitnessu. Jeśli ktoś chce to czemu nie? No jasne, że niech to robi, ale nie zmienia to mojego zdania, że tą drogą świat schodzi na psy, jeśli to kobieta ma być samcem, a samiec samicą. Ludzie to zwierzęta, wybierają partnerów podświadomie. No ale każdy ma swój gust i nie mnie to zmieniać, aczkolwiek swoje zdanie chciałem powiedzieć, powiedziałem. Dziękuję :)
Co przez to rozumiem: może ten filmik co nieco rozjaśni:
http://demotywatory.pl/3794345/Troche-tesknie-za-czasami

ocenił(a) film na 7
lia_7

Akurat z tym pakowaniem zrozumiałam dobrze ( jestem z siebie dumna ach -.-') i chodziło mi dokładnie o to co napisałam.
Jeśli chodzi o modę w pełni się zgadzam, bo załamać się czasami można jak to to chodzi ubrane (aczkolwiek moje uszy ci nie dziękują).
W takim razie każdy powiedział co chciał i wszyscy są zadowoleni :)

Ktoska_xD

a mi sie podobają dziewczyny które ćwiczą na siłowni ;d a pomysł że miałbym zajmować sie domem a kobieta miałaby pracować nawet mi odpowiada ;p problem w tym że nikomu nie smakują moje obiady ;(

ocenił(a) film na 8
lia_7

Wg mnie Tom nie wygląda na "fajtłapę", wręcz przeciwnie. "Pipkami" to dla mnie są ci słodcy do porzygu chłopcy w stylu J. Bieber (nie to, że coś do niego mam, ale, nie oszukujmy się, nie wygląda jakoś poważnie).
Chyba, że mówimy o Lokim, postaci filmowej, a nie o Tomie. Mimo wszystko i tak się nie zgadzam, w filmie Loki kojarzy mi się z inteligencją, sprytem i przebiegłością. I to, że nie jest typowym mięśniakiem nie czyni go "fajtłapą". :)

ocenił(a) film na 8
tenaciously

Nie ma to jak odpowiedzieć na komentarz z tamtego roku :D.

ocenił(a) film na 9
lia_7

Wiesz dlaczego tyle kobiet zwraca głównie uwagę u mężczyzny na oczy? Bo w nich widać duszę, charakter. Więc jeśli facet ma ciekawą osobowość, to nawet gdy fizyczny wygląd jest przeciętny (choć mi się akurat Loki podoba), może być w oczach kobiety zniewalający. Jest też coś takiego jak "urok osobisty", pamiętaj. Loki właśnie coś takiego ma.

ocenił(a) film na 7

Thor bez dwóch zdań! ;P

ocenił(a) film na 7

IRON MAN :-D

ocenił(a) film na 4

Portman ;p

ocenił(a) film na 9
sajgon87

Właśnie!!

ocenił(a) film na 10

Thor

ocenił(a) film na 8

Thorowi to ja bym mogla nawet sandaly czyscic ;p

ocenił(a) film na 7
justynka_m3

Loki, oczywiście, że on :)

ocenił(a) film na 10
justynka_m3

i polerować młot

if u know what i mean... :D

ocenił(a) film na 8
chibiaksus

I know what you mean :D

ocenił(a) film na 3

Loki, wolę złe charaktery :P

Kij_z_tym

tak jak ja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones