PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505004}

Wasza wysokość

Your Highness
5,5 26 884
oceny
5,5 10 1 26884
3,4 5
ocen krytyków
Wasza wysokość
powrót do forum filmu Wasza wysokość

Nie wiem dlaczego wszyscy oceniają ten film tak krytycznie. Przecież to komedia, a nie film
wojenny, więc nie doszukujcie się w tym powagi czy inteligentnych dialogów. Moim zdaniem
ten film jest bardzo zabawny i idealny na chandrę. Nie było minuty, żebym nie uśmiechał się
sam do siebie lub nie wybuchał śmiechem podczas dialogów bohaterów.
Przyznam, że film zaciekawił mnie tylko ze względu na Zooey, ale cieszę się, że obejrzałem i
nie żałuję ani minuty spędzonej na oglądaniu tego "gniota" (cytat z poprzednich wpisów).
Jeśli chcecie się trochę pośmiać i przede wszystkim macie poczucie humoru - polecam.

ocenił(a) film na 7
CasperChase

Nie zaznaczyłeś, że jest to specyficzne poczucie humoru, a Polacy obrońcy moralności nie potrafią patrzeć na taki z dystansem ku temu potrzebnym. Oby więcej takich "gniotów".

CasperChase

Też jestem zaskoczona tak niską oceną, jest to jedna z lepszych komedii które udało mi się obejrzeć od kilku lat. Jak dla mnie film i humor wręcz rewelacyjny :D

ocenił(a) film na 7
CasperChase

Film jest naprawdę fajny. Conajmniej tak dobry jak Kac Vegas. Ocena wynika z tego że wielu oczekiwało innego kina. Wyobraź sobie że matka puszcza 11 letniej córce film o księciu i księżniczce myślc że to będzie coś w rodzaju Shreka, a tu jaranie marychy, penisy, waginy, zboczone żarty i przekleństwa. Niestety, na takie teksty trzeba być przygotowanm. O ile w filmie typu Kac Vegas wiemy co nastąpi, tu mamy atmosferę sielankowej bajki, i nagle przysłowiowy szok dla systemu, he, he, he np: Byk Minotaur z stojącym fiutkiem próbujący posunąć giermka. Co więcej melodia grana przez Portman a'la Zamfirr zmiekcza mu pałkę. Pokaż mi druga taką bajkę. Ale sam przyznam, ogląda sie dobrze, ale jedynie dla dorosłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones