PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505004}

Wasza wysokość

Your Highness
5,5 26 884
oceny
5,5 10 1 26884
3,4 5
ocen krytyków
Wasza wysokość
powrót do forum filmu Wasza wysokość

że teraz kręci sie głównie tego typu "komedie". Gdzie się podziało znakomite poczucie humoru z pod zanku Mela Brooksa, Luisa de Funes czy Monty Pythona albo innych mistrzów tego gatunku?? Nie jestem fanką Jima Carreya, ale to już nawet jego filmy są 7 razy lepsze od tego szajsu.
Mam jedynie nadzieję, że większość osób, które oceniły ten film pozytywnie, to osoby poniżej18 lat, które niejako "usprawiedliwia" młody wiek, bo moim zdaniem zaprezentowany tutaj rodzaj poczucia humoru oscyluje właśnie na poziomie bardzo średnio rozgarniętych nastolatków, którzy jarają się gołymi cyckami i penisem minotaura.

Ale to tylko moja opinia, z którą oczywiście nikt nie musi się zgadzać.

ocenił(a) film na 1
DamaMarcia

Trudno nie zgodzić się z tym co napisałaś, Jim Carrey to mistrz komedii w porównaniu z tym gniotem. I jeszcze do tego Portman, chyba musiało jej coś odbić, ewentualnie to był skok na kasę. Trudno to nawet porównać do Strasznego filmu, że o Strzelając śmiechem nie wspomnę, a właściwie do czegokolwiek. Radzę omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 1
agent_Utah

Hehe... Przez pierwsze 15 minut zastanawiałam się, co to w ogóle miało być :)
Przyznaję, że jako nastolatka też uwielbiałam róznego rodzaju komedie z gagami o charakterze "erotycznym" w stylu "Lody na patyku" itp. ale w odróżnienieu od powyższego filmu, były one przynajmniej mimentami NAPRAWDĘ ŚMIESZNE.

użytkownik usunięty
DamaMarcia

Przywoływać Mela Brooksa czy Monty Pythona w kontekście tego filmu to już pewna niezręczność. Pomysł wyjściowy nakręcenia lekkiej komedii ze znanymi twarzami w rolach głównych i paroma erotycznymi podtekstami w (powiedzmy) średniowiecznej scenerii może i niósł ze sobą jakiś tam potencjał, ale powiedzieć, że został on kompletnie niewykorzystany, to nic nie powiedzieć. Nawet boskiej Natalie Portman nie udało się wyciągnąć tego 'dzieła' z filmowego rynsztoka.

Słowem, uśmiałem się jak na pogrzebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones