PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204}

Zaklinacz koni

The Horse Whisperer
7,5 40 727
ocen
7,5 10 1 40727
7,2 5
ocen krytyków
Zaklinacz koni
powrót do forum filmu Zaklinacz koni

Scarlett

ocenił(a) film na 10

oglądałam ten film kilka lat temu. Nie znałam za bardzo jeszcze wtedy Scarlett i nie
wiedziałam kim jest. Bardzo mi się film podobał i byłam nim zachwycona. Teraz wracam do
niego myślami i nie mogę uwierzyć że rolę Grace zagrała Johansson . Mimo że jej nie lubię
to ten film jest wyjątkowy. Taki inny. Nie jest przepełniony udawaną ponętnością Scarlett.
Jak myślicie?

ocenił(a) film na 7
Tuber

a czemu nie lubisz Scarlett Johnson jak ją tak lubiłas w tym filmie , przeszkadza Ci ze wyrosła na piekną kobietę jest sławna i bogata w odróznieniu od ciebie ?

ocenił(a) film na 10
konrii_2

Nie chce być sławna i bogata. Nie interesuje mnie to. Scarlett po prostu trochę mnie wkurza. Samym byciem. Ty też na pewno masz kogoś, kto nie musi nic robić żeby Cię zdenerwować prawda? ;-) A jeśli nie no to się ciesz. Ona wg mnie jest dobrą aktorką. Dobrze gra. Cała rzecz właśnie w tym co opisałam ;-)

Tuber

Ja tam jestem fanem Scarlett i jednocześnie szanuję Twoje zdanie. Za to komentarz Konrii mnie totalnie rozwalił na łopatki. Jakbyś właśnie powiedziała co najmniej parę przekleństw na nią :D

ocenił(a) film na 10
mrteener

Może po prostu mnie źle zrozumiała :) Dzięki ;D

ocenił(a) film na 10
Tuber

W porządku. Scarlett przyjmuje zwykle role ponętnych kobiet. A w tym filmie jest inna niż zazwyczaj. Widziałam też inny film z nią gdzie była naturalna "Niania w Nowym Jorku".

Karola_32

Scarlett jest jak marzenie :) Buzia stworzona do całowania...

użytkownik usunięty
konrii_2

Ona piękna hahahahahaha. Nadal śmieszy mnie ten jej fenomen.

ocenił(a) film na 10
Tuber

I szczerze, wolę naturalną Scarlett niż tą 'udawano' ponętną.

ocenił(a) film na 7
Tuber

Moim zdaniem była lepszą aktorką jako dziecko niż teraz :p

ocenił(a) film na 6
mk34

Ciekawe jak to porównujesz...

użytkownik usunięty
mk34

No i w końcu jakieś rozsądne zdanie, kobieta rzekomo starzeje się niczym wino, a ja na Johansson już od lat nie mogę patrzeć.

Tuber

Mnie jedynie zirytował początek gdy te dwie młode dziewczyny nie potrafiły odczytać znaków koni które nie potrafiły wejść pod śnieżną górę. Wiem że bez tego nie było by filmu ale to ich nieodpowiedzialne zachowanie po części doprowadziło do wypadku. Popędzanie śliz gajcego się konia nie było zbyt mądre.Ponadto pojechały bez zgody i żadnych informacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones