Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Natalie jest nieziemska! Wszystko mnie w niej kręci..ma wspaniały nietuzinkowy urok. Moja jedna cała ściana jest obklejona plakatami zdjęciami Natalie. Ona jest prześliczna, strasznie uwelbiam ją w średnich krótkich włosach bo do niej posują. Jak ona by mieszkała na moich terenach to robił bym wszystko by ją zdobyć. Szanował bym ją słuchał, pomagał, chronił ponad wszystko, pielengnował . Kurdebele nie wiem co sie dzieje ze mną jak widze ją w filmach czy jakichś wywiadach.. Czułem to już do dziewczyn ale nigdy do takiego stopnia..to jakieś inne jest aż boli w żołądku. Najbardziej podobała mi w closer i v jak vendetta.. Jakbym z taką chodził nic innego bym nie potrzebował do szczęścia na świecie.. boli mnie to że nie moge jej dotknąć

dejwidoX

Ja też tak mam. Prawie identyczne uczucia. Wiesz, jest taka pani która mieszka w moim otoczeniu i kocham się w niej od paru lta. Ma czarne włosy i jest taka skromna i miła. A twarz jest po prostu identyczna jaką ma Natali Portman. Robi nawet takie same uśmiechy, serio. Dlatego chyba się w niej zakochałem (jeszcze jej tego nie potrafię powiedzieć)

dejwidoX

Hehe Świry ale bardzo pozytywnie... Tez bardzo, bardzo się nią jaram ale... no!:)

użytkownik usunięty
TESALONIK

Racja świrki, aczkolwiek można ich zrozumie bo Natalie jest naprawdę prześliczna, i w ogóle odbiega od schematu gwiazdy - jest skromna, a nie świeci cycami jak inne, i to jest w niej najlepsze. Zresztą powiedzmy sobie szczerze...Gdyby taka Natalie szła po ulicy który chłopak by się za nią nie obejrzał?

dejwidoX

Nie znam faceta, który nie poleciałby ma Portman. Ideał kobiety do potęgi n.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

taa i co jeszcze ciekawego powiesz? wiesz coś na temat miłości? bo jakoś w to wątpie

Ja wątpie że on coś wie na temat urody a o miłości nie mówiąc :)

I znalazł się jeden na 1000000 co musi się wykazać odmienną dewiacją:) Natalie to najlepsze dzieło Boga:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones