Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman
Dangeris

Chyba zaczęła swą gre aktorską po Leonie ahahha ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
auroraa

Nie oglądałem, ale pewnie jakieś słabe kino akcji z Arnoldem Szwarcenegerem.

Dangeris

żal mi Cię człowieczku nie oglądasz filmów z kimś w roli życia a oceniasz go po jakimś jednym filmiku zobacz kilka filmów które są świetne i pogadamy ,po dwóch rolach oceniać aktora gdy zrobił ponad 20 i jeszcze kilka nominacji i nagród żal mi Cie nie wypowiadaj się na jakiś temat gdy nie masz o nim pojęcia.

auroraa

Znam się na aktorstwie jak mało kto i powiem, że ona jest dobrą aktorką, ale nie zagrała już w niczym lepszym niż Leon Zawodowiec.

Dangeris

O czym my piszemy obejrzyj Czarnego łabędzia i Duchy Goi pogadamy !

użytkownik usunięty
auroraa

Natalie Portman jest świetną aktorką i zagrała w wielu dobrych filmach, jak np. Czarny łabędź.
A tak btw nie ma sensu sprzeczać się z człowiekiem, który pyta, czy Bono jest z US5 ;>

na dzisiejsze czasy to może i jest dobrą aktorką, ale tak w ogóle to ona jest drętwa jak deska w betonie i aktorką jest żadną
taki aktualnie poziom aktorstwa oglądasz widocznie

użytkownik usunięty
markin

Twoje wypowiedzi nikogo nie ruszają, także daruj sobie. Nic mnie nie obchodzi Twoje zdanie. Jak chcesz sobie ponarzekać na Natalie Portman, to wejdź na forum jej antyfanów i tam się żal.

na tym polega sprawa, że tak samo jak ty nic mnie nie obchodzi twoje zdanie i bede sobie pisal co mi sie podoba

użytkownik usunięty
markin

Okej, ale to Ty na mnie najechałeś, trzeba było nie zaczynać głupiej rozmowy, chłopcze ;> A tak na marginesie, aktorzy, którzy słabo grają lub jak Ty uważasz są "drętwi jak deska w betonie" nie dostają Oscara ;>

jak się wypowiadasz publicznie to należy te brednie odpowiednio opisać dla przyszłych pokoleń

To jest twarz ładnej kobiety ?
http://w75.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6TPoMlJp42v
http://w75.wrzuta.pl/obraz/powieksz/32YOVabSdfZ

ona jest tak zdeformowana, że powinni ją poddać badaniom, głowa większa od ramion jak u niemowlęcia czyli niedorozwój ciała, ciało anatomicznie nieproporcjonalne i do tego przykurcz rąk, nie symetryczne oczy, usta ma szersze niż okno, jej głowa przypomina wiadro

użytkownik usunięty
markin

Nie mówiliśmy o jej urodzie, ale niech Ci będzie

http://www.fanpop.com/spots/natalie-portman/images/19781243/title/miss-dior-phot o
to jest brzydka kobieta?! Człowieku, Ty chyba się za dużo nałykałeś czegoś...

jedyne co widać gołym okiem to to, że powinnaś zacząć coś łykać. Tak jak już ci napisałem o aktorstwie nie masz pojęcia i ta niby kobieta jest paskudna.

A tak poza tym to dla czego uważasz jej aktorstwo za dobre ? Tylko nie mów mi, żebym coś obejrzał lecz konkretnie jakie to aspekty wpłynęły na taką opinię.

użytkownik usunięty
markin

Tu masz rację, dopiero zaczęłam studiować w akademii teatralnej, więc mało się znam ;>

Jak na dziecko, bez doświadczenia aktorskiego, zagrała w Leonie świetnie.
W Czarnym łabędziu jej wyrażanie emocji, uczuć, które kształtowały rozpacz, smutek, zadowolenie itd. Po prostu podoba mi się ona jako aktorka, mam do tego prawo, więc przestań po ocenieniu przeze mnie jednej aktorki mówić, że nie mam pojęcia o czymś. A teraz wybacz, na tym skończę, bo zaczyna mnie męczyć ta rozmowa, cześć.

należy jeszcze potrafić rozróżnić wyrażania emocji od grymasów, tak samo możesz słuchać disco-polo i mówić, że to jest wspaniała muzyka komuś kto słucha Bbeethoven to taka jest różnica pomiędzy jej grymasami a aktorstwem. Aktorstwo musi poruszać jak muzyka a nie tylko, że... spoko grała więc jest wspaniałą aktorką.

chrzczę Portman mianem Hollywoodzki Cichopek tym właśnie jest

Dangeris

Czarny Łabędź, Bracia czy choćby V jak vendetta to na prawdę dobre filmy. Faktem jest, ze Portman zagrała w wielu kiepskich produkcjach, lecz pojawia się też w dobrych filmach. Choćby tych trzech wymienionych przeze mnie.

adamstencli

3 gnioty.

Dangeris

Mam wrażenie, że dyskusja z Tobą nie am kompletnie sensu. Skoro i tak argumenty nie bardzo Cię interesują a rozmówcę zbywasz jednym zdaniem.

adamstencli

zgadzam się z tobą

użytkownik usunięty
Dangeris

a Thor?

Thor to słaby produkt.
Już wolę Spidermana.

Dangeris

po Thorze się spodziewałem czegoś a zrobili z tego zwyczajnego gniota już Batman i Robin jest ciekawszy

Dangeris

Dangeris, twoje pomysły na trolling stają sie już nudne.

Dangeris

zgadza sie, ona jest nijaka mogło by jej nie byc dorosla zwyczajnie zniknela, byle jak wyglada i jej gra to tez cienizna pospolita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones