Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Ani ona piękna , ani utalentowana , poza Leonem Zawodowcem w niczym ciekawym nie zagrała. Jej wysokie miejsce jest totalnym nieporozumieniem .

Nieprzekupny

Też tego nie rozumiem , jest wiele zdolniejszych aktorek od tego beztalencia.

GarvinSitho

A Oscara za co dostała? Myślicie, że dlatego, że jest żydówką?
A może dlatego, że jest świetną aktorką? Ile filmów z jej udziałem widzieliście żeby móc oceniać ją mianem beztalencia.
Zobaczcie sobie ile ona dostała nagród.

kobieta_kotek

Nie jest świetną aktorką i nigdy nie będzie.
To tylko kolejne aktorskie drewno a wygranie Oscara to właśnie albo brak konkurentek w tejże kategorii lub przyznanie jej nagrody dlatego , że jest żydówką.
Zresztą o czym my mówimy? Wszak w 'Czarnym Łabędziu' nie pokazała 'swojego wielkiego' aktorstwa i taka Mila Kunis przebiła ją swoją kreacją kilkakrotnie.
A tak w ogóle , od kiedy to ilość nagród świadczy o czyjejś klasie czy talencie?
Znam wiele lepszych aktorek bez Oscara i bez żadnej nominacji do niego.

Nieprzekupny

http://0-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/wsg/image/1340/86/1340869948994.gif

Nieprzekupny

Może na trzecie miejsce rzeczywiście nie zasługuje, ale chociażby za "Czarny Łabędź", "Leon Zawodowiec" i "V jak Vendetta:" można jej dać bez dwóch zdań 9. Takie role dużo aktorek (poszwechnie docenianych) by położyło.

Nieprzekupny

Natalie Portman ortodoksyjną Żydówką, no nie wiem...

http://umersultan.files.wordpress.com/2009/09/together1.jpg

użytkownik usunięty
Nieprzekupny

A może po prostu nie panujesz nad uczuciami z sobie tylko wiadomych względów?

Nad jakimi uczuciami,nie wiem o co Ci wogóle chodzi ?

lol

użytkownik usunięty
Nieprzekupny

Musicie po kilka tematów zakładać dla jednego wątku? OMG...

Musimy

Nieprzekupny

Nie jest dla mnie ani trochę wiarygodny ktoś kto Portman nazywa beztalenciem..po jej genialnej roli w Black Swan albo Closer a ocenę 8/10 daje Bahledzie-Curuś która może coś tam gra ale może buty czyścić Portman.

klaudia2251

A kto powiedział,że muszę być dla kogokolwiek wiarygodny . Ważne ,że jestem wiarygodny dla siebie . Na filmwebie oceniam według swojej wrażliwości i gustu,a nie według Twojego . Dla Ciebie Portman to wielka aktorka,a dla mnie kompletne beztalencie i tyle . Tobie jej styl gry i uroda się podoba,a mnie nie.Moje prawo oceniać jak chcę . Co do porównań Bachledy-Curuś i Portman to jak by odwrócić ich pozycje,i z Bachledy-Curuś zrobić ortodoksyjną ,amerykańską ,żydówkę,a z Portman zwykłą polkę to zapewniam Cię,że Curuś była by wtedy gwiazdą Światową,a Portman ze swoim pseudotalentem mogła by wtedy zagrać co najwyżej w Polskim "Klanie". O karierze w Hollywood,często decyduje pochodzenie,a nie talent .

Nieprzekupny

Po pierwsze jakie ma znaczenie czy Portman ma ładną buzie czy nie..Meryl Streep nie jest pieknością a aktorką jest genialną. Po drugie widać masz problem z Żydami więc nie bede w ogóle z Tobą dyskutować.

klaudia2251

Co byś nie mówiła wygląd dla aktora ma niebagatelne znaczenie . Jak by było inaczej to czemu,prawie wszystkie aktorki w Hollywood robią sobie operacje plastyczne ? Meryl Streep jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę . I nie mam żadnego problemu z żydami ,co próbujesz mi insynuować . Po prostu stwierdziłem prosty fakt , w Hollywood żydzi dominują,każdy co się choć trochę interesuje kinem ,o tym wie. I wcale nie mówię,że to jest źle czy dobrze,ale tak jest i niema co się na fakty obrażać . A skoro oni tam dominują to naturalne jest,że promują w pierwszej kolejności swoich ziomali,takich jak Portman . Polaków natomiast żydzi nie darzą zbyt dużą sympatią,więc bardzo ciężko któremuś jest tam zrobić karierę . Więc niemożna takiej Bachledy-Curuś z Portman w ogóle porównywać. Chyba proste i logiczne ?

Nieprzekupny

" Polaków natomiast żydzi nie darzą zbyt dużą sympatią,więc bardzo ciężko któremuś jest tam zrobić karierę"... to chyba Żydzi nie przepadają za narodami z całego ex-bloku wschodniego, bo ilu aktorów z Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii lub krajów nadbałtyckich zrobiło kariery w Hollywoood? Co innego, gdy mamy do czynienia z aktorami z zachodniej części starego kontynentu, którzy częściej dostają angaż w amerykańskich produkcjach.

klaudia2251

jaki problem z żydami, co ty pierniczysz, nie jestem Nieprzekupny ale nie sądzę (zresztą sam to napisał) żeby miał coś do żydów.

klaudia2251

od razu musisz mówić że aktorzy oceniani przez osobę z którą zaczynasz się kłócić są do kitu, jak by twoi byli lepsi.
kwestia gustu, po co mówić o tym na forum.

AnthonyCole

Po pierwsze to, że mówi, że nic do Żydów nie ma nie znaczy, że tak. Może poprostu kłamać. Nie spotkałeś się nigdy z takim zjawiskiem? Po drugie, rozumiem kwestie gustu jak najbardziej ale na moim konkretnym przykładzie porównując Bahledę-Curuś do Portman to tylko ślepiec nie uznałby wyzszości Portman. Dlaczego? Portman bije na głowe B-C na kazdym polu. I nie tylko ja tak twierdze więc akurat w tym konkretnym przypadku tak...B-C może czyscić buty Portman czy tego chcesz czy nie.

klaudia2251

Może kłamać ale ty powiedziałeś że coś do nich ma jak byś to wiedział, a może mówi prawdę. Ja również wolę Natalie od BC ale po co mówisz "a ocenę 8/10 daje Bahledzie-Curuś która może coś tam gra" sam powiedziałeś że się zgadzasz ze mną w kwestii gustu. Twoje słowa, nie zrozum mnie źle, brzmią jakbyś chciał wszystkim na tym forum wmówić że Natalie to mistrz, a BC gówno.

AnthonyCole

Nie chcę nikomu nic wmawiać..po prostu wyraziłam swoje zdanie na temat pytanie które zadał autor na początku. Nie wiem czy Portman zasługuje na nr 3 w rankingu ale talentu jej odmówić nie mozna, co już przełozyło sie na Oscara i Złotego Globa...zreszta całkowicie zasłuzenie. I potwierdzam...nie jest dla mnie wiarygodna osoba która ocenia lepiej Bahlede-Curuś która nie jest beznadziejna ale gołym okiem widać, że poziomu Natalie nigdy nie osiągnie. Gusta gustami ale jakiś rozsądek i obiektywizm w ocenie powinien tu panowac.

klaudia2251

ten spór nie ma sensu(mówię to z uśmiechem na twarzy). Kwestia gustu i tyle.
Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nieprzekupny

Tak, na pewno ludzie myślą ''jest ortodoksyjną żydówką, dam jej tę dychę''.

Nieprzekupny

Jest niezłą aktorką. A co do urody to nawet gdy zgoliła się na łyso wyglądała ślicznie.

Nieprzekupny

Ocena 1? Musi cię bardzo boleć jej w miejsce w rankingu. No cóż, twój pech. Szkoda tylko, że nie jest wyżej.

TheWarLord

hehehehe

TheWarLord

Mnie też boli , że kompletne beztalencie jest 3 w rankingu.

Nieprzekupny

Osobiście uważam, że jej role w Leonie (zwłaszcza w tak młodym wieku) i w V jak Vendetta pokazują, że ma duży talent potencjał, ciężko mi wskazać inną aktorkę tej klasy w tym przedziale wiekowym. ALE z drugiej strony, nie podobały mi się zupełnie jej nowe role, w marnych komedyjkach romantycznych, grała też moim zdaniem jak drewno w Nowej Trylogii (aczkolwiek taką miała rolę, trudno powiedzieć czy dało się to lepiej zagrać). Kwestia oceny umiejętności aktorskich to kwestia subiektywna, uroda tym bardziej, ale szczerze mówiąc lekko mnie wgięło czytając zdanie "ani ona piękna, ani utalentowana". Dziewczyna ma tak idealne rysy, że ciężko uwierzyć że można tak wyglądać bez operacji plastycznych :D no i szczerze mówiąc totalnie nie interesuje mnie jej wyznanie czy pochodzenie, chyba nie w tych kategoriach oceniamy aktorów.

Nieprzekupny

Tak, właśnie dlatego. Wiadomo że Filmweb jest tak naprawdę żydowskim spiskiem, dlatego żydzi i ich filmy są wysoko w rankingach. To oczywiste przecież.

Nieprzekupny

Człowieku, i mówię tu do wszystkich których interesuje ten ranking, on jest bez sensu bo najczęściej wysoko są ci co grali w kultowych produkcjach i z zaje*istą urodą. Nie rozumiem "ani ona piękna ani utalentowana"przecież jest przepiękną kobietą z talentem. Wiadomo że nie zasłużyła na 3 miejsce ale nie mów że nie ma talentu.

użytkownik usunięty
Nieprzekupny

Chyba z racji tego, że straciła dziewictwo w wieku 16 lat z Haydenem Christophersenem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nieprzekupny

Tak oczywiście. Wszyscy na nią głosują ponieważ jest żydówką...

Nieprzekupny

co za głupi temat a ty czemu tak pytasz jesteś fa,,,,tą ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones