Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

średna ocen 7, filmy w których grałą są niezłe ale ona jest beznadziejna, jako aktorka i jako osoba, strasznie mnie irytuje. jak na nią patrze to mnie coś po prostu bierze. dodatkowo za tą sprawe z polańskim... po latach jej się przypomniało -.- gdybym miał teraz "mięsem rzucać" pewno bym użył każdy znany mi wulgaryzm

statnik

Trochę śmierdzi trollem ponieważ patrząc na twoje oceny to Portman jest na poziomie Rihanny i młodego Smitha

statnik

+dodatkowo jej wygląd, rozumiem kobiety chcą dobrze wyglądać, szczuple ale ona przesada. jest chudsza niż nastoletnie modelki, jej waga jest pewno jak w leonu zawodowcy -.-

statnik

Przecież ona teraz waży tak na oko około 70kg, w Leonie miała pewnie 40 kg

Slowianin

jak obejrzałem czarnego łabędzia i zobaczyłem jaka ona tam chuda jest to troche niesmacznie mi się zrobiło, nie rozumiem jak cassel mógł ją w filmie pocałować i "macać" (bo przecież nie było po czym)

statnik

chyba jesteś nienormalny. " nie rozumiem jak cassel mógł ją w filmie pocałować i "macać"???

Slowianin

no w czarnym łabędziu jest taka scena że cassel ją całuje i maca... ja bym ją najwyżej kijem z odległości 2 metrów doktnoł

statnik

Z tego co mi wiadomo to do roli w "Czarnym łabędziu" przygotowywała się bardzo długo (odchudzanie, nauka baletu) żadna z tych rzeczy do łatwych nie należy, tym większy szacunek dla niej jako aktorki, że się tak poświęca dla swoich ról...

spider14

szczególnie, że się baletu nie uczyła i ze sobą nic nie robiła to co piszesz to tylko papka reklamowa, jej rolę grała profesjonalna baletnica a jej twarz została tylko i wyłącznie doklejona
Baletu to się uczy od dziecka a nie 3 miesiące przez zdjęciami. Opamiętaj się i czasem używał głowy do tworzenia własnych myśli a nie tylko łykaj to co ci podstawią.

statnik

jaka aktorka jest wg Ciebie ładna?

Slowianin

anne hathaway, kate beckinsale, jessica alba . helena carter też mi się podoba, nie chodzi o wygląd tylko po prostu ma coś w sobie

użytkownik usunięty
Slowianin

Daj spokój, w ogóle z nimi nie dyskutuj, trzeba być niezłym osłem, żeby tak twierdzić, Natalie Portman grała TWARZĄ w Czarnym łabędziu! Twarzą, emocjami, za to dostała Oscara! Do jasnej cholery ileż można to mówić, niektórzy ludzie są tak tępi, że aż szkoda im tłumaczyć tego ;>

statnik

dotknął, a nie 'doktnoł'. - poprawna polszczyzna na publicznych forach się kłania.

lecz przechodząc do tematu: po pierwsze, wybrano ją podczas kastingów ponieważ miała 'to coś', a i wiedziała na co się szykuje, odchudzanie (czyli przestrzeganie diety narzuconej jej z góry), nauka baletu, która jest cholernie trudna i ciężka rola do odegrania. miała być drobną, stojącą w cieniu innych dziewcząt samotną, nierozumianą dziewczyną - pokazała to w idealny sposób.

po drugie: "(bo przecież nie było po czym)" nie ocenia się aktorek po rozmiarze biustu (jednakże może ty na to zwracasz uwagę)...

"ja bym ją najwyżej kijem z odległości 2 metrów doktnoł" - tej wypowiedzi nie trzeba komentować. mówi sama za siebie...

brith

powiem tak... AHA

:)

a napisalem ze oceniam po rozmiarze biustu? ona po prostu irytuje, to moje zdanie i go nie zmienie

statnik

Ma pieniądze to se wstawi....cycek

brith

gwarantuję ci, że ona nie spędziła ani jednej godziny na nauce baletu

Slowianin

77kg to ja ważę 180 wzrostu, ty chyba nie wiesz jak wygląda kobieta 70 kgramowa

użytkownik usunięty
Slowianin

Jakby ważyla 70 kg to by miała tyłek na trzeci zagon x-D
Nie przesadzaj - na pewno poniżej 59 ;-)
Wiem, bo mam tę samą budowę - u mnie to jest dokładnie 54.

Slowianin

przecież ja żartowałem z tym 70 kg :)

statnik

Jak można Umę Thurman ocenić na 1???

Anaissa

rzecz gustu, nie lubie jej po prostu jak nie lubie kill billa ale jeślipozwolisz nie chce się rozgadywać na temat umy i kill billa itd (ponownie) ok? :)

Anaissa

Ale kto tu mowi cos o ''Kill Bill'u''? Jestes az tak ograniczonym czlowieczkiem? Nie wiem z jakiej racji laczysz aktorow z filmami. Czyli przyklad, ''Ohh, ale ch*jowi sa Ci ''Zawodowcy'',no skoro film byl beznadziejny to zapewne gra aktorska takze. A wiec skoro w tym filmie aktorzy sie nie spisali, to pewnie w zadnym nie umieja grac.''. Wbij sobie do lba, ze jesli film (w Twoim odczuciu) byl slaby, nie znaczy, ze aktorzy rowniez zagrali slabo.

A co do jej wygladu. To zauwazylem, ze ostatnio strasznie modna zrobila sie nagonka na modelki, aktorki, ktore najzwyczajniej w swiecie sa chude. Otoz to jest kwestia gustu. Innym podobaja trzy-drzwiowe (czytaj brazylijskie) dupy, mnie natomiast podoba sie tylek Portman. Uwazam, takze, ze w ''Czarnym Labedziu'' byla nie wyobrazalnie seksowna.

Mathias_13cool

To do mnie?

Anaissa

chcesz powiedzieć, że Uma jest ładną kobietą ?

statnik

ja się w zupełności z tobą zgadzam ona jest pospolitą babą która coś tam gra a raczej wypaca przed kamerą jest byle jaka i nijaka

użytkownik usunięty
statnik

http://media.tumblr.com/tumblr_l9g75d0kru1qzqfao.gif

statnik

Ona jest koszmarna, też nie rozumiem "fenomenu".

Kingaemilia

nie rozumiem, na cholerę piszesz pod każdym postem dotyczącym Nat- czyżby mania prześladowcza?

ed j. rush

Bo od tego są fora. A czemu Ty pod każdym piszesz? Nie mania prześladowcza, raczej chęć przekazania światu że jest koszmarna.

Kingaemilia

odpisuję pod Twoimi wypowiedziami, bo mnie zwyczajnie rozbawiły, ale widzę Ty się dopiero rozkręcasz :D
uważaj, świat na pewno dzięki Tobie przejrzy na oczy, a członkowie Akademii anulują jej Oscara za Black Swan :)

ed j. rush

Właśnie taki miałam plan, no nie przejrzałeś mnie. I mógłbyś pisać na temat, a nie o mnie.

Kingaemilia

no więc, NA TEMAT: dlaczego chcesz przekazać światu, ze jest koszmarna?

ed j. rush

Bo tak uważam? Tak, to może być powód

Kingaemilia

myślisz, że świat będzie pochwalał Twą postawę?

ed j. rush

Już mówiłam, pisz na temat, a nie o mnie. Nie musi pochwalać, nie mam tego w zamiarze.

Kingaemilia

no, ale chcesz, żeby się o tym dowiedział.

ed j. rush

A co ma dowiedzenie się do pochwalania? Taka jest prawda, nie musi się nikomu podobać.

Kingaemilia

problem w tym, że to nie jest prawda- to SUBIEKTYWNA opinia, która rzeczywiście nie musi się nikomu podobać i chyba naprawdę większości ludzi się nie podoba, co poświadczają nie tylko liczne nagrody, które zdobyła ta utalentowana aktorka, ale również i wysokie pozycje w wielu rankingach ;)

i tego, na Twoje nieszczęście, w żaden sposób nie zmienisz :D

ed j. rush

I tego nie rozumiem, ale co zrobić.

Kingaemilia

życie bywa okrutne...

ed j. rush

Tylko się nie popłacz, będzie dobrze.

Kingaemilia

ja nie mam kompleksów jak Ty ;)
ale dobrze, uronię łezkę nad Twoim nieszczęsnym losem- wiedz, że nie jesteś sama! będę Cię wspierał całą moją miłością do Natalie!

ed j. rush

Hahahah mam kompleksy bo nie lubię jednej aktorki? No dobra, dwóch, jeszcze Kristen Stewart. I zastanów się nad tym co piszesz, bo brak w tym sensu.

Kingaemilia

Nie. Masz kompleksy bo zamiast podzielić się swoimi jakże ekscytującymi spostrzeżeniami w jednym temacie dotyczącym Nat, zrobiłaś to, zamieszczając swoje wypociny w 11 (!!), a Twoja argumentacja ograniczała się za każdym razem do prostackiego "nie rozumiem jej fenomenu".

kompleksy jak nic ;)

ed j. rush

Nie można mieć własnego zdania i obwieścić go światu bo od razu ma się kompleksy. Jej niczego nie zazdroszczę, innym utalentowanym i ładnym aktorkom - naprawdę sporo. I błagam, skończmy rozmowę na mój temat bo nie do tego zostało stworzone to forum.

Kingaemilia

Sama prowokujesz do dyskusji.
W 11 tematach to samo piszesz.

Kingaemilia

forum nie zostało stworzone też do robienia z niego chlewu ;)
możesz mieć swoje zdanie, możesz się nim podzielić- ale na rany Jima Malone'a (S. Connery z "The Untouchables"), nie rób tego jak rozkapryszona nastolatka, zła na cały świat, że akurat Natalie się (zasłużenie zresztą) powiodło. a już na pewno nie rób tego 11 razy.

ed j. rush

A wy jak rozkapryszone nastolatki nie rzucajcie się na mnie bo nie czczę Waszej ukochanej Portman tak jak Wy tylko mam własne zdanie. Nie podoba się? Nie czytajcie tego co piszę i nie plujcie się, robiąc z tego forum jak słusznie zauważyłeś "chlew".

Kingaemilia

jedyną osobą, która się rzuca, jesteś Ty ;)
i tak nawiasem, Ty też nie musisz czytać, jak się nabijam z pewnej osóbki, która chce leczyć kompleksy poprzez robienie z siebie idiotki na forum filmowym :)

ed j. rush

Ciężko nie czytać tego jak mnie wyzywasz bo mam własne zdanie, a skoro to forum filmowe to mógłbyś skupić się na aktorce, a nie na mnie, bo nie sądzę żeby moja osoba tak bardzo kogoś interesowała jak Ciebie. I nie mam żadnych kompleksów , jedynie natrafiłam ostatnio na wiele filmów z nią i kompletnie się załamałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones