Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

i wcale nie podobna do Keiri Knightley

ereminka

Tez uwazam, ze jest piekna, moze najpiekniejsza? dlugo mialam ''faze'' na inna aktorke, ale niedawawno stwierdzilam, ze jednak chyba Natalie jest naj xd Ale mysle, ze Keira jest troszke do niej podobna, nawet grala jej sobowtora.

AnneBoleyn1536

Jest bardzo podobna do Knightley ale nie jest NAJpiękniejszą aktorką! Spójrz sobie na Penelope Cruz, Jessice Albe czy Manuele Velasco;)To są piękności:)))A przynajmniej ja tak sądze tamte to akurat mój ideał kobiety;)

NickManu333

No dobra ;) - od czasu napisania tamtego posta minęło trochę czasu i zmieniłam zdanie xd może nie jest najpiękniejsza, ale jedną z najpiękniejszych na pewno xd Piękniejsza była Vivien Leigh <3 i piękniejsze są Alejandra Barros i Nina Dobrev <3 ktoś by się pewnie jeszcze znalazł. Co do Alby, Penelope czy Manuele to fakt ładne są ale jakoś się nimi specjalnie nie zachwycam ^ ^

AnneBoleyn1536

I to chyba dobrze że się nimi nie zachwycasz...w końcu jesteś dziewczyną nie?;)) więc to trochę dziwne gdybyś się zachwycała innymi kobietami;Pxd

NickManu333

Zachwycam się niektórymi xd

AnneBoleyn1536

Hehe xd;))

NickManu333

A tak a propos kogo masz na swoim avatarze???jak wchodzę na twój profil to mi przypomina...wlasnie NATALIE PORTMAN!!!:D XD

NickManu333

To jestem ja xd nie widzę szczególnego podobieństwa do Natalie xd

AnneBoleyn1536

Dla mnie to ty za...około 15lat https://www.google.pl/search?q=natalie+portman&client=tablet-android-samsung&prm d=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwin4Iis9NPJAhUD7nIKHT4WC4kQ_AUIBygB&bi w=962&bih=601#imgrc=kwz7u3cjRONadM%3A ;))

NickManu333

Jakbyś mnie zobaczył na żywo tobyś zmienił zdanie :)

AnneBoleyn1536

:)być może...:))

NickManu333

Może w rzeczywistości wyglądasz jeszcze lepiej;)) ja tak mam w realu wyglądam lepiej niż na zdjęciach xd:)

NickManu333

O widzisz, też uważam, że wyglądam lepiej w rzeczywistości :) :)

AnneBoleyn1536

:)xd WOW ile nas łączy;)! hehe

NickManu333

No nawet założyłeś konto na filmwebie w ten sam dzień co ja, tyle że 5 lat póżniej ^ ^

AnneBoleyn1536

WTF???!!! Co za nieprawdopodobnie nieprawdopodony zbieg okoliczności:D!! Muszę przyznać że jestem w lekkim...szoku!xd;)

NickManu333

Hahaha to jest przeznaczenie! xd

AnneBoleyn1536

Lol jak się zgodzisz wyślę Ci zaproszenie do grona znajomych na filmwebie:) , nie mam ich zbyt dużo a zawsze jedna osoba więcej i to w dodatku sama Natalie to już coś;))

NickManu333

Jasne ;)

NickManu333

I nawiązaliście ze sobą jeszcze jakiś kontakt poza fw? Bo widzę taki jakby romans się tu prawie zapowiadał więc ciekawe co było dalej? ;P

AnneBoleyn1536

Nie podzielam waszego myślenia. Nie można uznać jednej aktorki/kobiety (zresztą to samo tyczy się płci przeciwnej), najpiękniejszą, bo to bzdura. Jest tyle różnych typów urody, że to niemożliwe. I tak jak tobie podobają się wspomniane panie, tak komuś innemu wydadzą się co najwyżej przeciętne. Jak dla mnie właśnie Keira Knightley i Portmanka (ale szczególnie Keira) biją je wszystkie na głowę. I mówię to jako kobieta.

ereminka

Oczywiście.
Natalie Portman i Keira Knightley
miśnieńska porcelana i kubek z makdonalda

kohamusa

Kubkowi z McDonalda tak daleko do Saksońskiej porcelany, jak gościowi na tym awatarze do Keiry Knighley, lub jak stąd do wieczności. Pominę już to, że matka jednej z pań pomyliła je obie na premierze "Mrocznego Widma", gdzie Keira Knighley grała dublerkę Amidali granej przez Natalie Portman, co przy okazji rujnuje twoje porównanie. I mówię to, jako kobieta, której podobają się obie wspomniane aktorki.

ereminka

w skali 1 na 10 ,dalbym jej max 5, hahahahaha ona piekna,jest slaba aktorka, ma znajomości i dostaje role w filmach ,zawsze wyglada sztucznie i zawsze ma ta sama twarz bez emocji...pokazała jak świetna jest w Thor 1 i 2,jej aktorstwo ponizej 0

Lulszczuch

Skoro jej umiejętności aktorskie oceniasz tylko na podstawie i tak słabego "Thora", to nic dziwnego że pieprzysz podobne głupoty. Obejrzałeś "Leona zawodowca" albo "Czarnego Łabędzia", że twierdzisz że jest słabą aktorką?

ereminka

podobne.

użytkownik usunięty
ereminka

Najpiękniejsza była Krystyna Feldman. :P Natalie jest na drugim miejscu. :D

Krysia za młodu aż taka brzydka tez nie była ;p a poza tym była świetną aktorką, więc brak urody na starość nie przeszkadzał, tym bardziej, że dla takich osób też są potrzebne role. Nie każdy mus być piękny ;)

użytkownik usunięty
ereminka

Dlatego mnie się podoba, ciągnie swój do swego. ;P

ereminka

słowo 'wcale' to chyba trochę przesada. Są coś tam podobne.

http://bi.gazeta.pl/im/8/11502/z11502368IH,Keira-Knightley-i-Natalie-Portman-.jp g

http://img.allw.mn/content/2013/09/26185039_2580.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones