PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783757}
6,5 14 661
ocen
6,5 10 1 14661
6,2 33
oceny krytyków
Vox Lux
powrót do forum filmu Vox Lux

Przerost formy nad treścią. Pomysł niby ciekawy ale realizacja bez polotu. Sztuczne i męczące. Czekałem na rozwój sytuacji a film z każdą minutą stawał się coraz mniej ciekawy. Koncert końcowy to już w ogóle był dramat. Ten sam efekt można było uzyskać robiąc zlepek urywków piosenek a nie męczyć widza całymi utworami w trakcie których nic się nie dzieje.

Nie kupuję też interpretacji o sprzedaniu się diabłu. Co za farsa.... Skąd? Dlaczego?

ocenił(a) film na 6
mmajk86

A na czym miałby ten polot polegać? I jak miałaby się rozwinąć sytuacja? Jak o dokumencie, który w przełomowy wreszcie sposób pokazuje oprawców i ofiary pedofilii powiedzieć, że: "stawał się coraz mniej ciekawy." Efektów specjalnych oczekiwałeś?

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Nie ma polotu, bo scenariusz zawiódł. Film po prostu jest nudny. Końcowy koncert to już kwintesencja umęczenia widza. Nie wiem skąd Twoje porównanie do pedofilskiego dokumentu... jakiś absurd.

ocenił(a) film na 6
mmajk86

Bardzo przepraszam - pomyliłam komentarze. Absolutnie to nie odnosi się do tego, co napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones