Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Pierwsza w historii laureatka Oscara która zdobyła tę nagrodę dzięki fotomontażowi jej głowy z ciałem dublerki.A wydało się dopiero po Oscarach.

aew4334555

sanczo, naprawdę myślisz, że tymi pustymi frazesami mnie sprowokujesz? ;)

toś sobie chłopie znalazł hobby.

ed j. rush

nie chodzi mi o prowokacje ale o wyjasnienie z pozoru banalnych kwestii takich jak
a)aranowsky=kino efekciarskie ,poza zapasnikiem udany film pod wzgledem realizacji jak i obsady
b)portman to slaba aktorka
c)bardziej liczy sie przemiana psychiczna niz fizyczna
d)depp i jego filmografia<joker ledgera
e)o to ze podkulasz ogon kiedy jest sytuacja podbramkowa.

nudzi mi sie troche to fakt;p
ale na serio to nie jest prowokacja/trolling czy inne takie.

aew4334555

oczywiscie, ze jest. przypomnij mi sanczo, to o twoim homoseksualizmie pisalem w tamtym temacie, ktory nam skasowali?

wybacz moja niechec, po prostu jestem homofobem.

ed j. rush

nie,w tym watku poruszylismy temat homoseksualizmu twojego starego:)
a nie...czekaj,czekaj to chyba byl temat w ktorym sie zblazniles twierdzac ze burton wprowadzil nowe standardy w ekranizacjach komiksowych;)

aew4334555

hahah, mógłbyś robić za klauna ;D nawet obrażać nie potrafisz.

ed j. rush

najwidoczniej potrafie^ :)

aew4334555

Zmiany w psychice? Mistrz z ciebie. Twoja głupota znowu powala,

neo_angin

ty nie masz prawa glosu psychofanko deppa.

aew4334555

Mówi fanboj tego "azjaty" :)

neo_angin

komentarz wielbiciela pajacujacej aktorskiej mizerii^;]

aew4334555

Bez tej strzałki to by pasowało bo nim jesteś. Bez odbioru i życzę wspaniałych "zmian w psychice DiCaprio". Zrobiłeś z siebie większego debila niż zwykle co jest osiągnięciem.

neo_angin

juz ci wielokrotnie pisalem ze do ciebie mi daleko,szczurku.
zmiana w psychice i przygotowanie sie do roli to cos zupelnie obcego dla twojego pajacujacego idola.mozesz juz sobie isc.masz moje pozwolenie.

aew4334555

kiedy w końcu zrozumiesz, że U ŻADNEGO AKTORA nie zachodzi zmiana w psychice gdy przygotowuje się do roli?
błagam, powiedz, że udajesz z tym zgrywaniem idioty... nie można być AŻ TAK głupim ;) powinni ci jakąś rentę załatwić czy coś.

ed j. rush

nie sil sie na zarty bo srednio ci to wychodzi podobnie jak logiczne myslenie,ale czego mozna oczekiwac od osoby twojego pokroju.

neo_angin

powiedz mi, jak on to robi? bo z tym to chyba trzeba się urodzić, nieprawdaż?

ed j. rush

Absolutnie nie wiem, ale w robieniu z siebie idioty jest mistrzem.

neo_angin

i ten bardzo ograniczony światopogląd... :D
co on ma do Deppa? :P

ed j. rush

Ma to że jestem jego fanem, a poza tym zrobił karierę na jego forum.

Alexa1694

111 z 180 scen... Chyba sam w to nie wierzysz :-P

Predator10

Totalny filmowy paszk film.Fakt faktem .Tandeta aktorska nowego pokolenia.

Predator10

Jakoś mnie nie dziwi że absolwentka Harvardu a zarazem jedyna,lekko rozpieszczona córka lekarza dopuściła się czegoś takiego

Brandon568

Żyd to wyznanie nie nacja więc każdy z nas może nim być w obecnych czasach. W Israelu gdzie Natalie się urodziła są też rudzi Żydzi co kłóci się z ideą semityzmu. No ale to temat na inną rozmowę jest oczywistym że miała plecy bo nie jest wybitna dla mnie to poziom Bahledy Curuś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones